5 Kasım 2017 Pazar

Zayıflamada En Etkili 5 Mucize Besin

Kilo vermek başımızın belası,beynimizi rahat bırakmayan dürtü ve hatta mutsuz olduğumuz tek konu bile olabilir.
Biz kadınlar taktık mı iyi takıyoruz,kabul edelim.Milli meselemiz oldu,mucize formülü bulup zayıflayalım,herkes rahat etsin :)

Sayemizde bu işten milyarları götürdüler be!
Merdiven altı yaptılar sattılar..
Büyük firması da aynı küçüğüde..
Hele bir de zayıflamış ünlü buldular mı,tamamdır.Bir anlaşma, bir imza,bir de reklam,gelsin paracıklar,herkesin cebi doldu sayemizde,emin olun bir damla bile içmemiştir o üründen!!


Allah'ın biberiye,kekik,sinamekisine 100 tl ödediniz yahu !
Kendin karışım yapsan 10 tl tutmaz !
Ama neden,sihirli değnek arıyoruz!
Hepimiz yaptık aynı hatayı,aslında biliyoruz,farkındayız bu işler böyle olmaz,mucize yoktur!
İşin en acı tarafı,hayatını kaybedenler oldu,toprak oldular!
Kimin umurun da!

Ben bir çay denedim aylar önce,basmışlar içine sinamekiyi ölüyordum karın ağrısından :)
Bağırsaklar iptal,insanı zayıflatıyor mu,bağırsağa kezzap mı döküyor anlamadım...

Neyse işin özüne gelecek olursak,uzmanlarımızı dinleye dinleye hepimiz aslında yüklü bir birikime sahibiz.Neden kendi formülümüzü bulup,vücudumuza göre bir şeyler yapmıyoruz.
En iyi sen tanırsın vücudunu,ben bu sayede yıllar evvel,15 kilo vermiştim.Ve uzun süre korumuştum fakat,annemi kaybettiğimde kullandığım ilaçlar ve üzüntüyle tekrar kilo aldım.

Şimdi tekrar başladım,istiyorum ki yaptığım uyguladığım,etkili faydalı bilgileri burada paylaşarak,zorlanmadan nasıl kilo verebiliriz,hep birlikte görmüş olalım..

1–İlk yaptığım iş,yediklerimi not almak oldu,çünkü kendimle yüzleşmem ve hatalarımı görmem gerekiyordu.

2–Tatlı ihtiyacımı başka kaynaklar ile değiştirdim,sade kahvenin yanına küçük parça bitter çikolata ve az yağlı tarçınlı süt gibi.

3–Su içmek benim için çok işkenceydi,ben de salatalık limon doğranmış detoks sularını içiyorum.Ve artık 12 bardaktan fazla su içiyorum.

4–Sabah uyandığımda bir su bardağına karıştırdığım 1 tatlı kaşığı elma sirkesi içiyorum.Nasıl uzun süre tok tutuyor inanamazsınız.Tabi mide sıkıntınız yoksa,ölçüyü düşürebilir ya da tok karnına da içebilirsiniz.

5–Yemeklerden sonra yeşil çay içiyorum ve 3 öğün içmeye çalışıyorum ki motebolizmam hiç durmasın.Tabi fazla abartmayın uykusuzluk yapıyor.

6– Protein,mutlaka her gün tüketmeye çalışıyorum.Tavuk göğsü yada hindi etini ince doğrayıp,yağsız tavada bol baharat ile kavuruyorum.Yanına mutlaka bol salata yiyorum.

7–Kırmızı biber,hemen hemen her öğünde kullanıyorum,sabah yağsız omlete haşlanmış yumurtaya bile,ara öğünlerde ise yoğurdun içine kırmızı biber, zencefil,zerdeçal,az limon sıkıp yiyorum.Mucize arıyorsak bu karışım olabilir bence :)

Detaylı okursanız yazdıklarımı ve bunlar günlük rutinimiz olursa,inanın geriye sadece sabır kalıyor.Yavaş gitsin kilolar hiç sorun değil,ama kalıcı olsun!!

Unutmayın !
Yediklerimizde seçici olalım,dikkat edelim.
Yürüyüş yapmayı ihmal etmeyelim.
Hareketsiz gitmez bu kilolar!
Ve artık para tuzaklarına düşmeyelim!
Kararlı ve istikrarlı olursak başarırız !
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

"Yorumlarınızı Okumaktan Keyif Alıyorum”

~~~YORUM YAP~~~DÜŞÜNCENİ BELİRT~~~


Yorumlarınıza En Kısa Sürede Cevap Vermeye Çalışıyorum.
Sevgiler/Betül Özbir