15 Ocak 2012 Pazar

Kürk Palto ve Ceket Modelleri

Kış sezonu girdiğinden beri hep aklımda olan bir yazıydı,kürklerden bahsetmek,aklıma tekrar gelince biraz ASOS'dan beğendiğim parçaları size göstermek istedim.Bu kışın yine kürkleri her yerde görebiliriz yine moda ve yine hanımlar vazgeçemiyor kürk sevdasından:)

Özellikle kürk yelekler çok revaçta,metre ile aldığınız kürk kumaşları da çok kolay yeleğe çevirebilirsiniz,bende bir videosu olacaktı sanırım istek olursa paylaşırım..

Tabi kürk ceketleri seviyor olabilirsiniz ama dikkat edilmesi gereken nokta ise şu,eğer hafif kilolu veya kilolu bir kadınsanız uzun kürk palto giymek riskli olabilir diye düşünüyorum,zira sizi olduğunuzdan iki kat daha büyük gösterebilir,tabi bu demek değil ki asla kürk giymeyin,unutun..Sizde paltonun belli kesimlerinde kullanılan kürk detaylı paltoları tercih edebilirsiniz,örneğin,yaka detayında,kol detayın da gibi,hatta giymekten sıkıldığınız ceketlerinizi yakalarına kürk parçalar dikebilirsiniz,bu da bir fikir:))

Pazar gününüz keyifle yapılan ve yavaş yavaş edilen güzel bir kahvaltıyla geçsin ;)


3 yorum:

  1. Evet moda falan ama, nefret ediyorum.. Umarım bunlar suni kürklerdir... Çünkü hiçbir canlıyı Allah teala insanların zevklerine alet olsunlar, canlı canlı yüzülsünler diye yaratmadı. Bu hassasiyetin sizde de olduğuna inanıyorum, bunların sunni olmasını diliyorum, Sevgiler.

    YanıtlaSil
  2. Thank you for the good writeup

    YanıtlaSil

"Yorumlarınızı Okumaktan Keyif Alıyorum”

~~~YORUM YAP~~~DÜŞÜNCENİ BELİRT~~~


Yorumlarınıza En Kısa Sürede Cevap Vermeye Çalışıyorum.
Sevgiler/Betül Özbir