30 Ekim 2011 Pazar

Milla – Aşk Kaç Beden Giyer

Milla – Aşk Kaç Beden Giyer
Hadise’nin “Aşk Kaç Beden Giyer?” şarkısına Trendyol sponsorluğunda çektiği video klipte giydiği Milla marka kostümler, Şimdi siz Trendyol üyelerine özel fırsatlarla beğeninize sunuluyor.
Troklu deri ceketler , deri detaylı tulumlar  , dantel elbiseler, payetli etekler , gösterişli aksesuarlar ve şıklığınızı günden geceye taşıyacak kombinler  2011 sonbaharının göz alıcı renkleri olan şarap ve  toprak tonları  ile buluşarak  siz  stil sahibi ve rahatlıktan ödün vermeyen  bayanları bekliyor. Milla, Hadise’nin video klibinden (tıklayınız) muhteşem görüntüler ile Trendyol’da..
Bende iki elbise aldım,aslında istediklerim çoktan tükenmiş bile,kampanyanın bitmesine 1 gün kaldı.Çok tutulmuş olacak ki yeni ürünler de eklenmiş.Artık alışveriş sitelerini reklamlarda da görmeye başladık,ben uzun zamandır internet alış-verişini tercih edenlerdenim,sanırım bulunduğum yerde yeterince birşey bulamadığımın etkisi olabilir:)Markafoni,Limango ve Trendyol'dan çok alış-veriş yaptım çokta memnun kaldım.Son zamanlarda bu sitelere ünlü yağmurları yağıyor hadi hayırlısı:))

Milla'nın sitesi ise burası...www.milla.com

Milla Hakkında;Türkiye’nin lider moda sitesi Trendyol.com’un yarattığı Milla,  günümüz tüketicisinin alışkanlıkları  ile  
ortaya cıkmış olan ve onların seçimleri  doğrultusunda hazırlanan bir moda markası olarak konumlanmıştır.Milla koleksiyonu her ay yenilenir. Türkiye ve Dünyadaki moda trendleri ve üyelerin seçimleri
dikkate alınarak koleksiyon oluşturulur. Ve sadece trendyol.com’da limitli sayıda satışa sunulurTürkiye’nin trend belirleyici markası olma yolunda güvenli adımlarla ilerleyen Milla “hep genç!
kalmayı kendine iletişim dili olarak seçmiştir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

"Yorumlarınızı Okumaktan Keyif Alıyorum”

~~~YORUM YAP~~~DÜŞÜNCENİ BELİRT~~~


Yorumlarınıza En Kısa Sürede Cevap Vermeye Çalışıyorum.
Sevgiler/Betül Özbir