25 Mayıs 2011 Çarşamba

Kız Çocuklara Fırfırlı Bluz Yapımı

Bu ay size ağırlıklı olarak pratik dikiş çocuk giyimlerini topladığım kaynaklardan sunmaya çalıştım,umarım seviyorsunuzdur ses verin,yorumlarınızdan hangisinin daha çok beğeni topladığını anlayabileyim:))dip köşe gezip bulup çıkarmayı seviyorum:)hemde tıklanması gereken blogları tanıtmış oluyorum.Sizlerin de pratik dikiş,kendi el emeğiniz varsa ve bloğunuzda nasıl yapıldığı anlatmışsanız sizin projenizi de burda gösterelim,bunun için bana mail atın yada linki verin gerisini ben hallederim:))


Resimdeki güzelliğe gelince hemen fırfır bluz dikmek geliyor içimden,insanı birşeyler yapmaya iten ilham alınan güzellikler çok hoşuma gidiyor.Nasıl yapıldığına gelirsek burada resimli anlatılıyor..Son bir rica sizden  kaynak gösterdiğim halde bazı projeleri benim yaptığımı sanıyorsunuz,eğer ben kendim yapmışsam etiketlerde mutlaka -neler yapmışım-yazar o başlıkta toplarım,o yüzden lütfen okumadan yorum yazmayın:)))

6 yorum:

 1. çok güzel miş bu bayıldım emeğine sağlık beticim :)

  YanıtlaSil
 2. çok güzel bayıldım kendimemi diksem acaba :) benim oğlum var canım oğlanlara uygun aksesuar tarzı bişiler bulur eklersen ayrı bi sevineceğim:)

  YanıtlaSil
 3. ayy çok cici ya..insanın çocuk olası geliyor:))dikiş makinesi almayı çok istiyorum,böyle güzel şeyler dikildiğini görünce isteğim debreşiyor:))bizim için de böle cici şeyler bulup paylaşırsan sevinirim cnm..

  YanıtlaSil
 4. berranın çöplüğü:sağol canım ama ben yapmadım:))


  sevde::evet canım benimde oğlum var ne yazıkki seçenek az onlara ama erkekler için kovboy yeleği yapımı yayınlamıştım,bulursam yine eklerim..


  bubenimolsun:::hiç durma biran önce al derim,bize görede çok yayınlamıştım eski kayıtlara bak ama gelir devamı..

  YanıtlaSil
 5. Betülcüm bu kaydını şimdi gördüm nasıl güzel bir şey bu çiçek gibi olmuş :)) çokta güzel anlatılmış, ama makinem bozuk :((

  YanıtlaSil
 6. filiz::evet canım bende bayıldım,yaptır bir an önce makineyi o zaman:)))

  YanıtlaSil

"Yorumlarınızı Okumaktan Keyif Alıyorum”

~~~YORUM YAP~~~DÜŞÜNCENİ BELİRT~~~


Yorumlarınıza En Kısa Sürede Cevap Vermeye Çalışıyorum.
Sevgiler/Betül Özbir