29 Aralık 2010 Çarşamba

DIY - Tüylü Taç Yapımı

Daha önce size burda ve burda Dana's Fashıon Blogtan bahsetmiştim,çok kolay ve şık dıy projeleri yaptığını duyurmuştum.Arada ilham almak için gezerim,yine tüylerden çok basit bir taç yapmış,bir kaç tüy bir iki boncuk gerisi sana kalmış nasıl şekil verirsen ver,önemli değil kimsede olmayan kendi tasarladığın bir taç başında:)kendin yap,kendin tak hesabı..

Bazen son derece yapımı basit fazlada emek harcanmamış satışa sunulmuş aksesuarların fiyatlarını görünce şok oluyorum,yapmayın o kadar pahalı olurmu ya yuh demekten kendimi alamıyorum.Her zaman çok aşırıdan uzak durmuşumdur ve sadece israf olarak değerlendirmişimdir,yani şu mantıktayımdır,istersem türkiyenin en zengini olayım örnğ,bir ayakkabıya 500-1000 tl vs..asla vermem,çok acıyorum ve israf olarak görüyorum...ben böyleyim:))Bu görüşüme katılan varmı acaba???

Bu taçların yapımı ise burda ve  burada arkadaşlar.........

4 yorum:

 1. görüşüne katılıyorum canım asla bir elbiseye bir çantaya veyada bir ayakkabıya o fiyatı vermem gerekir dükkandan alışveriş gerekirse pazardan da alışveriş yapmışlığım var:)

  YanıtlaSil
 2. aynen katılıyorum...marka diye aşırı pahalı oluyor herşey.al malzemeyi yap,tak,hediye et.hem el emeği göznuru olur hemde çok ucuza mal edersin.ben de asla bir ayakkabıya 400-600 tl falan vermem,para kazanmak için canımız çıkıyor,ama illa marka olsun diye takıntısı olanlar var maalesef..

  YanıtlaSil
 3. betülcüm aynen senin gibi düşünüyorum elimden gelen birşeyse kendim yaparım, yapamadığım şeyleride değeri kadar fiyatı olanlardan tercih ederim :) mor olan taç çok güzelmiş BEN BUNU YAPARIM BACIMM :)

  YanıtlaSil
 4. moda ve hobi perisi====aynen canım kesinlikle niye alınmasın ki pazardan,onlara sormalı çocukken annen sana pazardan bişey almadı yaw diye:))şimdi niye bir ayakkabıya servet ödüyosun:))  bal gözlükız====bal gözlüm:)kesinlikle canım var hemide çok,o marka oldum deyip paraları cuklatıyo,sen pahalıya aldığın ayakkabıyı 2 ay sonra yüzde 80 düşürüyo,sende enayiliğine doymamış oluyosun :))  beyzanın annesi::::aferimm hamarat anne bu süpersin:)yap bacım yap yaptığındada meraklıbeti face sayfasında yayınlarsın artık:))

  YanıtlaSil

"Yorumlarınızı Okumaktan Keyif Alıyorum”

~~~YORUM YAP~~~DÜŞÜNCENİ BELİRT~~~


Yorumlarınıza En Kısa Sürede Cevap Vermeye Çalışıyorum.
Sevgiler/Betül Özbir